Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládám obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální děním v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Petr Tomek, starosta obce

 

Novinky

07.04.2020 - 31.12.2022

Ministerstvo zemdělství - Veřejná vyhláška kůrovec

Detail Úřední deska

20.03.2020

Ochranné roušky

Obec Kuřimské Jestřabí děkuje všem ženám, dobrovolníkům a společnostem, které se podílí na dodávce materiálu a na šití ochranných roušek pro své blízké ,spoluobčany a všem,kdo v této době potřebují pomoci. Ochranné roušky jsou ušité i na Obecním úřadě, proto kdo potřebuje, kontaktujte na tel. starosty obce 724 484 757, nebo místostarosty obce tel.607 138 897 a rouška vám bude poskytnuta. Děkujeme za spolupráci!!!

Detail Aktuality

20.03.2020

Informace k nakládání s odpadem v době epidemie od SZÚ a MŽP

Dovolujeme si doporučit vaší pozornosti stanovisko Státního zdravotního ústavu k nakládání s odpadem v době epidemie COVID-19 a sdělení MŽP k nakládání s ochrannými rouškami. Pro obce i odpadové firmy je důležité především, že domácnosti v karanténě (nebo domácnosti s potvrzeným onemocněním COVID-19) by měly svůj veškerý odpad (včetně použitých roušek a kapesníků) ukládat do pytlů a zavázané pytle odkládat výhradně do směsného komunálního odpadu, případně na místo, které určí obec. V tomto smyslu by měli být občané obce informováni. Pro domácnosti, které nejsou v karanténě nebo nejsou přímo infekční se nic, ani v třídění odpadů, nemění.

Detail Aktuality