Obsah

Pomoc osamělým seniorům

Typ: ostatní
Vážená paní starostko/vážený pane starosto,

nabízíme Vám pomoc pro Vaše občany v seniorském věku v souvislosti s karanténou a rizikem nákazy koronavirem. Ve spolupráci s Vaší obcí bychom mohli Vašim seniorům bezplatně pomoci se zajištěním nákupů nebo vyzvednutím a doručením léků.
V příloze Vám zasílám letáček s kontaktem na kolegyni p. Rémanovou, která bude koordinovat naše pracovníky a v případě velkého zájmu i dobrovolníky.
Osaměle žijící senioři často nemají přístup na internet, proto bychom je rádi oslovili Vašim prostřednictvím s nabídkou pomoci (pokud máte kontakty tak nejlépe telefonicky, aby se minimalizovaly návštěvy).
Kontaktujte mne prosím, pokud o spolupráci máte zájem. Dohodli bychom se na pravidlech služby - předávání informací o potřebných lidech (telefonicky p. Rémanové na číslo v příloze od 8 do 10 hodin nebo e-mailem), frekvence a nastavení nákupů, úhrady za nákupy atd.

Vaši občané, kteří potřebují poradit nebo uklidnit v této složité situaci, se mohou telefonicky obracet na Linku důvěry Oblastní charity Blansko
https://blansko.charita.cz/co-delame/jsem-v-krizi/linka-duvery/?fbclid=IwAR1MnUcfZBc1MaihB5XjX8QWBxGpamHqldiZB7ytoI_Su83-6BmX9QcgMds

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Ing. Jaroslava Klapalová
ředitelka

Oblastní charita Tišnov
se sídlem Ráboňova 116, 666 01 Tišnov
kancelář Tyršova 391, Tišnov
mobil: 731 136 197

jaroslava.klapalova@tisnov.charita.cz
www.tisnov.charita.cz

Vytvořeno: 20. 3. 2020
Poslední aktualizace: 20. 3. 2020 09:02
Autor: Správce Webu