Kuřimské Jestřabí - Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory

Nastavení velikosti písma
+

Info z obce

Integrované šetření v zemědělství 2020

Datum: 1. 9. 2020

Český statistický úřad upozorňuje, že v obci provede v době od 1.září do 26.října šetření zemědělských subjektů v obci prostřednictvím tazatele, který je povinnen prokázat svoji totožnost. Šetřeny budou fyzické osoby s malým rozsahem výroby. Větším podnikům právnických a fyzických osob rozešle ČSÚ dotazník do datové schránky. Prosíme proto o vstřícnost a součinnost ve vyplnění dotazníkového šetření.

Práce a brigády na Tišnovsku

Datum: 18. 8. 2020

Hledáte práci či brigádu v regionu Tišnovska, navštivte web www.pracetisnov.cz

Pekařství Koudelka

Datum: 2. 6. 2020

Pekařství Koudelka, Bystřice nad Pernštejnem, které do obce zajíždí pravidelně v pondělí, středu a pátek oznamuje, že prodejní doba bude od 10:30 do max. 10:45 Déle se zdržet nemůže, proto přicházejte hned z kraje prodejní doby. Děkujeme

Vyhněte se pokutám, nečekejte a nechte si udělat „technickou“ svého kotle na pevná paliva.

Datum: 6. 2. 2017

Majitelé většiny kotlů na tuhá paliva napojených na teplovodní soustavu ústředního vytápění domu mají podle platného zákona o ochraně ovzduší od roku 2012 novou povinnost, kterou musí splnit do konce letošního roku. Do konce roku musí každý spalovací zdroj na tuhá paliva o příkonu 10–300 kW napojený na radiátory projít kontrolou technického stavu a provozu (revizí). Od 1. ledna 2017 si totiž může úřad vaší obce s rozšířenou působností vyžádat potvrzení o revizi. V případě nedodržení povinnosti čeká domácnosti postih až do výše 20 tisíc korun. Nejpozději za dva roky je nutné revizi kotle pravidelně zopakovat.